Poznaj ASów Sierpnia

Z przyjemnością informujemy o wynikach sierpniowej edycji konkursu ASy Miesiąca!

W tym miesiącu szczególnie uhonorowaliśmy osoby, które  organizowały zajęcia skierowane do kobiet.
Ocenialiśmy przesłane przez Was raporty, braliśmy pod uwagę liczbę przeprowadzonych zajęć oraz frekwencję na zajęciach w ramach programu Aktywna Szkoła.

Dziękujemy wszystkim prowadzącym!

Wyróżnieni w zadaniu Aktywny Orlik:

• Paulina Pietrzak – Orlik Radowo Małe
  • Paweł Kurzęcki – Orlik ul. Szkolna, Grudusk

Wyróżnieni w zadaniu Aktywny Weekend:

• Izabela Sikora – Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Łęgu Tarnowskim
  • Artur Kubkowski – Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra Wysockiego w Świedziebni

Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Dzięki Waszemu zaangażowaniu, pomysłowości i intensywnej pracy, uczestnicy mogli w sposób ciekawy i aktywny spędzać czas w zeszłym miesiącu. Zachęcamy wszystkich prowadzących do brania udziału w naszych comiesięcznych konkursach, w których szczególnie doceniamy aktywizowanie różnych grup wiekowych i społecznych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu ASy Miesiąca w programie Aktywna Szkoła znajdziecie w linku poniżej:

Konkursy w Aktywnej Szkole!

Organizatorem Konkursu w ramach programu Aktywna Szkoła jest Fundacja Orły Sportu z siedzibą w Pucku. Program jest finansowany ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.