Poznaj ASów Lipca

Z radością ogłaszamy zwycięzców lipcowej edycji konkursu ASy Miesiąca!

W lipcu doceniliśmy osoby, które włożyły szczególny wysiłek w organizację zajęć skierowanych do dziewczyn. Ocenialiśmy przesłane przez Was raporty, liczbę zorganizowanych zajęć oraz frekwencję na zajęciach w programie Aktywna Szkoła

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Zależy nam, aby coraz więcej dziewczyn aktywnie uczestniczyło w zajęciach Aktywnej Szkoły.

Wyróżnieni w zadaniu Aktywny Orlik:

•  Aleksandra Kucharska – Orlik ul. Milicka, Łozina
  • Andrzej Cyrankowski – Orlik ul. Chopina, Zielona Góra

Wyróżnieni w zadaniu Aktywny Weekend:

•  Justyna Morka – Szkoła Podstawowa w Łysych
  • Janusz Pasiut – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Wasza ciężka praca, zaangażowanie i kreatywność zasługują na najwyższe uznanie.

Zachęcamy wszystkich prowadzących do udziału w naszych comiesięcznych konkursach. Poprzez grywalizację, macie okazję angażować różne grupy wiekowe i społeczne, a my zadbamy o to, by Wasza praca była odpowiednio doceniana!

Szczegóły dotyczące konkursu AS Miesiąca w programie Aktywna Szkoła znajdziecie w linku poniżej.

W Aktywnej Szkole Ruszają Konkursy!

Organizatorem Konkursu w ramach programu Aktywna Szkoła jest Fundacja Orły Sportu z siedzibą w Pucku. Program jest finansowany ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.