Poznaj ASów Września

Z radością ogłaszamy wyniki wrześniowej edycji konkursu ASy Miesiąca

We wrześniu wyróżniliśmy tych, którzy zaangażowali rodziny do wspólnej aktywności w ramach zajęć w programie Aktywna Szkoła. Przeanalizowaliśmy Wasze raporty, oceniając zarówno liczbę przeprowadzonych zajęć, jak i frekwencję na nich. Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom za włożony wysiłek i pasję!

Wyróżnieni w zadaniu Aktywny Orlik:

• Anna Rukasz – Orlik ul. Pogodna, Wierzbica
  • Maciej Łuczak – Orlik ul. Mrotecka, Nakło nad Notecią

Wyróżnieni w zadaniu Aktywny Weekend:

• Karolina Lutek – Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
  • Witold Bulik – Zespół Szkół w Gilowicach

Gratulujemy zwycięzcom!

Wasza kreatywność i zaangażowanie sprawiły, że w zeszłym miesiącu uczestnicy zajęć mieli okazję spędzać czas w sposób aktywny i pełen zabawy. Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich prowadzących do udziału w naszych regularnych konkursach! Szczególnie doceniamy tych, którzy potrafią aktywizować różne grupy wiekowe i społeczne, zachęcając do ruchu i zdrowego trybu życia.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu ASy Miesiąca w programie Aktywna Szkoła znajdziecie w linku poniżej:
Konkursy w Aktywnej Szkole!

Organizatorem Konkursu w ramach programu Aktywna Szkoła jest Fundacja Orły Sportu z siedzibą w Pucku. Program jest finansowany ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.