Konkurs na Animatora i Animatorkę Roku w programie Aktywna Szkoła

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie rocznym na Animatora Roku i Animatorkę Roku w programie Aktywna Szkoła!

Celem konkursu jest wyłonienie w każdym województwie Animatorki Roku oraz Animatora Roku. Łącznie daje to nam aż 32 zwycięzców z całej Polski! W Konkursie mogą brać udział wszystkie osoby, które prowadzą zajęcia w ramach programu Aktywna Szkoła.

Jest to doskonała okazja, aby nagrodzić osoby pełne zaangażowania i pasji w promowanie aktywności fizycznej wśród wszystkich grup społecznych – od dzieci, przez młodzież i dorosłych, aż po seniorów. Dzięki naszym animatorom osoby w całej Polsce mają możliwość uczestniczenia w zajęciach, które pozwalają im dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Ciężka praca animatorów, trenerów i instruktorów nie tylko pomaga w utrzymaniu dobrej formy, ale i inspiruje innych do rozszerzania kultury sportu, promując przy tym zdrowy styl życia. Konkurs na Animatora Roku i Animatorkę Roku jest niezwykłą okazją, aby w sposób szczególny uhonorować najbardziej zaangażowanych.

Weź udział w konkursie i pokaż, jak Twoja praca przyczynia się do budowania zdrowego i aktywnego społeczeństwa!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić i wysłać Formularz zgłoszeniowy:
Formularz zgłoszeniowy w konkursie indywidualnym na „Animatora Roku i Animatorkę Roku”

Zgłoszenia do wzięcia udziału w Konkursie potrwają do 10 listopada 2024 roku.

Kryteria wedle których zwycięzcy zostaną wybrani, to formalna i merytoryczna ocena wysłanego formularz zgłoszeniowego, uwzględnia między innymi jakość, regularność i różnorodność organizowanych zajęć, liczebność i różnorodność grup, ale również takie aspekty jak terminowość rozliczania się z zadań. Szczegółowe kryteria, zasady i warunki uczestnictwa w Konkursie znajdują się w Regulaminie Konkursu dostępnym poniżej.

Regulamin konkursów w programie „Aktywna szkoła”

Informacje o konkursach realizowanych w programie Aktywna Szkoła znajdziecie w linku poniżej:

Konkursy w Aktywnej Szkole!

Konkursy są finansowane w ramach programu Aktywna Szkoła, ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.